Sklep na Allegro

Niniejszym ogłaszamy, że sklep na Allegro wystartował. Sklep będzie działał w ramach atechnik.pl Na razie asortyment nie jest zbyt bogaty ale sukcesywnie będzie się rozwijał ale do tego to Wy jesteście niezbędni! Zapraszamy do zakupów bardzo dobrych rękawic roboczych marki Ardon (szczegóły w ofertach w sklepie). Z czystym sercem mogę polecić np. model PONY lub EASY Tym, którzy zajmują się fotografią, pracują z archiwaliami, dziełami sztuki czy też zwyczajnie chcą mieć czyste ręce polecam rękawice bawełniane w wersji ze ściągaczem Corey lub w wersji z luźnym mankietem Kevin. Niska cena i dobra jakość z pewnością zadowolą.

W ofercie znajdują się także bardzo dobre okulary przeciwsłoneczne model GLANCE doskonale nadające się na rower lub do samochodu. Wykorzystuję je zarówno przy jeździe na rowerze jak i przy prowadzeniu samochodu oprócz tradycyjnie przyciemnianych.

No a jeśli mowa o samochodzie to doskonałym elementem wyposażenia samochodu (obowiązkowym) będzie kamizelka ostrzegawcza ALEX w kolorze żółtym-ostrzegawczym.

Zapraszam do sklepu na Allegro – sklep atechnik na Allegro