O nas

atechnik to firma, która powstała z potrzeby realizacji biznesu. Dokładamy wszelkich starań by współpraca z nami była rzetelna i miała solidne podstawy. Nie od razu będziemy wstanie sprostać wszystkim Waszym oczekiwaniom ale dołożymy należnych starań by być najlepszymi.

Zajmujemy się automatyką przemysłową, programowaniem paneli HMI, programowaniem systemów SCADA, programowaniem sterowników PLC, doborem sprzętu i oprogramowania do realizowania systemów automatyki, doborem urządzeń AKPiA, konfigurowaniem urządzeń automatyki oraz wieloma innymi zagadnieniami związanymi z automatyką.

Świadczymy usługi związane z integracją systemów automatyki, maszyn, urządzeń z innym oprogramowaniem, które może znaleźć się w przedsiębiorstwie.

Dostarczamy odzież ochronną i środki ochrony indywidualnej (sprzęt BHP) w celu zapewnienia odpowiednich i bezpiecznych warunków wykonywania pracy.

W chwili obecnej świadczymy sprzedaż jedynie przez internet (aktualnie w ramach platformy Allegro). Za pewien czas zostanie uruchomiony nasz własny sklep pod adresem sklep.atechnik.pl

Bądźcie czujni, startujemy niebawem!