O nas

Dokładamy wszelkich starań by współpraca z nami była rzetelna i miała solidne podstawy. Nie od razu będziemy wstanie sprostać wszystkim Waszym oczekiwaniom ale dołożymy należnych starań by być najlepszymi.

Zajmujemy się automatyką przemysłową, programowaniem paneli HMI, programowaniem systemów SCADA, programowaniem sterowników PLC, doborem sprzętu i oprogramowania do realizowania systemów automatyki, doborem urządzeń AKPiA, konfigurowaniem urządzeń automatyki oraz wieloma innymi zagadnieniami związanymi z automatyką.

Świadczymy usługi związane z integracją systemów automatyki, maszyn, urządzeń z innym oprogramowaniem, które może znaleźć się w przedsiębiorstwie.


W swojej działalności zajmujemy się tez sprzedażą odzieży roboczej, obuwia roboczego i środków ochrony indywidualnej (sprzęt BHP) w celu zapewnienia odpowiednich i bezpiecznych warunków wykonywania pracy. Sprzedaż prowadzimy jedynie przez internet we własnym sklepie pod adresem sklep.atechnik.pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego sklepu i zakupów. Jeśli macie pytania związane z produktami, chcecie uzyskać ofertę handlową dla własnej firmy to zapraszam do kontaktu.