Coś dla malarza

W ofercie sklepu https://sklep.atechnik.pl znajduje się kilka serii odzieży, która może doskonale sprawdzić się przy pracach wykończeniowych – szpachlowaniu, nakładaniu gładzi, malowaniu oraz innych. Odzież ta cechuje się, jak pewnie łatwo się domyślić, białym kolorem (często połączonym z szarym/czarnym).

Od odzieży wykonanej z cienkiego „letniego” materiału z kolekcji Ardon SUMMER po wykonane z grubszego materiału elementy odzieży z kolekcji Ardon Cool Trend. Nie zabraknie też rozwiązań nie ustępujących jakością topowym markom takich jak kolekcja Ardon 4Xstretch oraz Ardon URBAN+.

ubranie robocze Ardon Urban+

W każdej z tych kolekcji znajdują się spodnie do pasa oraz ogrodniczki, krótkie spodenki i bluzy robocze.

Dodatkowym dopełnieniem białego stroju roboczego mogą być tradycyjne koszulki T-shirt koszulki Ardon LIMA w kolorze białym o gramaturze 160g/m2.

Dostępne są też bluzy z polaru w kolorystyce białej, biało-szarej, które mogą posłużyć jako warstwa wierzchnia w chłodniejsze dni. Sprawdzą się Ardon MICHAEL w kolorze biało-szarym lub Ardon SOFTFLEECE COMBO w kolorze biało-szarym

Oprócz tradycyjnych bluz polarowych dostępne są bluzy wykonane z mieszanki bawełna/poliestr takie jak męska bluza Ardon M007 biało-szara H5948

bluza Ardon M007 biało-szara H5948

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *