Filmy na YT

Filmy na YouTube o programowaniu sterowników PLC paneli HMI i systemach SCADA

Dawno temu albo jeśli ktoś woli to jakiś czas temu (wtedy jeszcze nie jako atechnik) zamieściłem na kanale na YT kilka filmów. Są to filmy o programowaniu sterowników PLC. Na razie nie ma tam za wiele treści , jest 14 filmów o tym jak programować sterowniki np. Unitronics, Siemens S7-1200 czy też Fatek. W najbliższym czasie postanowiłem dorzucić trochę więcej treści. Będzie to wymagało ode mnie sporego wysiłku ale mam nadzieję, że uda mi się zrobić to dość szybko.
Zakładam, że będzie coś z programowania HMI i może coś z programowania PLC (może PLC firmy, której do tej pory nie pokazywałem/używałem). Może jakieś inne tematy związane z automatyką?

iSCADA – pomysł na portal związany z automatyką

Kilka lat temu miałem pomysł na stworzenie portalu związanego z automatyką pod nazwą iSCADA gdzie te filmy z YT miały się znaleźć. Temat poszedł trochę w zapomnienie, filmy zostały na YT a domena linkuje do atechnik.pl Teraz nadszedł czas by trochę więcej treści związanych z automatyką przemysłową, programowaniem PLC, HMI, SCADA i innymi zagadnieniami wrzucić na kanał na YouTube. Jeśli oglądaliście te filmy, choćby jeden, to podzielcie się informacjami czy podobało się Wam, czy chcecie więcej? To dodatkowa motywacja dla mnie dlatego nie obawiajcie się podzielić własnymi uwagami.

Poniżej zamieszczam kilka filmów z kanału na YouTube – więcej możecie znaleźć wchodząc na kanał na YT. Polecam! Może macie jakieś pomysły co byłoby interesującego, co warto by zamieścić na filmach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *