Internetowy sklep BHP

W ramach atechnik działa internetowy sklep BHP. Zajmujemy się w nim się sprzedażą odzieży roboczej i ochronnej oraz artykułów BHP. Sprzedajemy też środki ochrony indywidualnej, obuwie robocze, rękawice robocze i ochronne. Sklep oferuje markową odzież w konkurencyjnych cenach. Część ze sprzedawanego asortymentu wykorzystujemy na co dzień, w pracy czy to w życiu codziennym. Są to dodatkowe testy, które pozwalają nam zweryfikować sprzedawane produkty.

Polecamy buty Ardon Spinney Blue, które są bardzo dobrymi butami trekkingowymi o niebanalnym wyglądzie i wysokiej jakości. Są dostępne w wersji niskiej i w wersji za kostkę – obie w kolorze brązowym. Jakością, komfortem użytkowania przewyższają buty z Decathlon (moja osobista opinia) a cenę mają równie atrakcyjną.

Jak wiadomo, każdy kto zajmuje się jakąkolwiek pracą związaną z fizycznym wysiłkiem potrzebuje ochrony dłoni rąk. Doskonale nadadzą się do tego celu rękawice, które sprzedaje sklep atechnik. Popularne modele skórzano-materiałowe powinny znaleźć się w każdej skrzynce narzędziowej. Nie powinno ich zabraknąć w samochodzie (kto wymieniał koło w samochodzie ten wie o czym mowa). Wysokiej jakości rękawice skórzano-materiałowe z zapięciem na rzep lub rękawice skórzano-materiałowe z luźnym mankietem zapewniają doskonałą ochronę dłoni i znajdują się w kategorii „must have”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *