Rękawice do magazynu

Rękawice do pakowania w magazynie – jakie wybrać? Niejeden z Was pewnie zadawał sobie takie pytanie a popędził do marketu budowlanego po parę rękawic. Można też inaczej, można kupić profesjonalne rękawice dobrze dopasowane do wykonywanej pracy. Jakie rękawice? Pokrótce postaram się odpowiedzieć na to pytanie w kilku kolejnych postach.

Jeśli na magazynie pakujesz w kartony, foliopaki i potrzebujesz mieć dobre czucie przedmiotu to wybierz Ardon BUCK cienkie rękawice z przędzy poliestrowej powlekane poliuretanem na części dłoniowej rękawicy.

Takie rękawice zapewniają wygodę pracy a jednocześnie są na tyle wytrzymałe, że nie trzeba będzie zmieniać ich co chwilę. Przepuszczając wierzchem powietrze poprawiają komfort pracy. Ściągacz w nadgarstku oraz elastyczność rękawicy utrzymuje ją bezproblemowo na dłoni.

Rękawice takie jak Ardon BUCK (dostępne w kolorze czarnym, szarym i białym oraz żółtym/ostrzegawczym) będą tu doskonałym wyborem.

Rękawice Ardon Buck są rękawicami ochronnymi Cat. II i posiadają oznaczenie norma: EN 388 4131X

Rękawice takie jak Ardon BUCK (dostępne w kolorze czarnym, szarym i białym oraz żółtym/ostrzegawczym) będą tu doskonałym wyborem.

https://sklep.atechnik.pl/szukaj?controller=search&s=BUCK

Doskonała jakość wykonania oraz kilka wariantów rozmiarów rękawic i kilka kolorów dają możliwość dopasowania do swoich preferencji. Korzystna cena dopełnia pozytywnego obrazu tych rękawic. Ze swoje strony mogę polecić!

Dostępne są w rozmiarach 6“/ XS – 11“/ XXL

Rękawice pakowane są w torby foliowe po 12 par – dla tych co potrzebują mniejszych ilości. W większych ilościach opakowanie zbiorcze zawiera 240 par.

Przeznaczone do pracy w warunkach suchych, bez narażenia na rozpuszczalniki organiczne, smary, oleje, substancje żrące, wodę, promieniowanie cieplne.

rękawice robocze poliestrowe powlekane poliuretanem Ardon BUCK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *