Markowa odzież robocza firmy Ardon

Czasy gdy w pracy człowiek odziany był w granatowy drelich odchodzą do lamusa. Nie twierdzę, że nadal nie ma takich widoków. Zapewne jest ich pełno jednak wzrasta świadomość pracowników i firm. Wiedzą. że dobra odzież robocza to dobrze wykonywana praca, praca wykonywana bezpiecznie i wizytówka firmy.

Stąd tak duża popularność markowej odzieży roboczej. Odzieży, która swoimi właściwościami góruje nad tradycyjnymi ubraniami roboczymi. Od dobrego designu, wzornictwa nawiązującego często do odzieży turystycznej czy sportowej, po bardzo dobre materiały i bardzo solidne wykonanie to cechuje markową odzież roboczą.

Aktualnie skupiamy się w https://sklep.atechnik.pl na dostarczaniu markowej odzieży pochodzącej od czeskiej firmy Ardon. Odzież ta, nie ustępuje jakością wielu topowym markom popularnym przy o niebo przyjaźniejszej dla kieszeni cenie.

Ardon – dobra cena, jeszcze lepsza jakość!

W ofercie mamy doskonałe ubrania robocze. Dostępne są spodnie do pasa, ogrodniczki, krótkie spodenki, bluzy z wielu serii oferowanych przez Ardon. Uzupełnienie tej odzieży stanowią koszulki T-shirt, koszulki polo i koszule flanelowe. Mamy też dużą liczbę różnych modeli bluz. W tym polarowych i wykonanych z tkanin technicznych (chroniących przed wiatrem, dobrze odprowadzających wilgoć itp.)

Dopełnienie oferty stanowią kurtki softshellowe oraz czapki i różne dodatki np. paski do spodni.

Bluzy polarowe Ardon MICHAEL
Skarpetki damskie od Ardon

Gdy już ubierzemy się w spodnie i bluzę to trzeba założyć coś na stopy. Tutaj oferujemy skarpetki w najróżniejszych wariantach zarówno dla Pań i Panów.

Najważniejsze jednak są buty. Ardon oferuje bardzo duży wybór solidnych butów roboczych. Buty z różnych kategorii w tym S1P i S3 dostępne są w bardzo dużej liczbie rozmiarów. Zarówno niskie buty z podnoskiem i wkładką antyprzebiciową jak i trzewiki za kostkę. Solidne i zabudowane pełne buty oraz ażurowe sandały, które sprawdzą się w cieplejszych miesiącach roku.

Dostępne są też klapki typu kroksy czyli „kultowe” obuwie dla wielu.

Buty Grinder S3

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu https://sklep.atechnik.pl i wybrania czegoś dla siebie albo dla swoich pracowników.

Oferujemy dostawy dla firm a także sprzedaż detaliczną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *