Rękawice do magazynu, do pakowania

Kontynuując watek rękawic, które będą przydatne do pakowania przesyłek w magazynie chcę Wam przedstawić rękawice Ardon LEO https://sklep.atechnik.pl/szukaj?controller=search&s=LEO i Ardon PROOF https://sklep.atechnik.pl/szukaj?controller=search&s=PROOF które zostały wykonane z cienkiej przędzy poliestrowej a przeznaczone są do pracy w środowisku suchym.

Rękawice Ardon LEO posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci pokrycia poliuretanem końców palców natomiast rękawice Ardon PROOF nie mają takiego wzmocnienia.Takie wykonanie sprawia, że są one przeznaczone do lżejszych prac niż przedstawione w poprzednim poście rękawice Ardon BUCK https://sklep.atechnik.pl/szukaj?controller=search&s=BUCK które pokryte są poliuretanem na powierzchni dłonicowej.

Oba te modele (oraz BUCK) Doskonale zabezpieczą skórę dłoni przed uszkodzeniami i zanieczyszczeniami podczas prac związanych z pakowaniem. Dzięki temu, że są cienkie to nie zmniejszają czucia w palcach i doskonale oddycha w nich dłoń nie powodując dyskomfortu w pracy.

Rękawice Ardon LEO są rękawicami ochronnymi Cat. II spełniającymi wymagania normy EN388:2016 113XXRękawice Ardon PROOF są rękawicami Cat. I Dostępne są w kolorze białym i rozmiarach Ardon LEO 5/XXS-10/XL a Ardon Proof 6/XS-10/XL. Rękawice przeznaczone do pracy w środowisku suchym. Pakowane są w woreczki foliowe po 12 par.

Dodatkowo model LEO występuje także w wersji ESD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *